Álláshirdetés az EME-nél: projektfelelős, kommunikációs szakember

A kolozsvári székhelyű Erdélyi Múzeum-Egyesület projektfelelőst, kommunikációs szakembert alkalmaz.

Elvárások:
- felsőfokú végzettség,
- megfelelő számítógépes ismeretek (MS Office),
- kifogástalan magyar nyelvű szövegszerkesztési és fogalmazási készség,
- román és angol nyelv felsőfokú ismerete,
- rugalmas és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
- szakmai tapasztalat

Munkakör rövid leírása:
- pályázatok írása,
- kommunikációs feladatok ellátása: intézményközi levelezés, ügyintézés, sajtóanyag készítése
- rendezvények hirdetése, szervezése, beszámolók készítése

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
-              magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
-              motivációs levél,
-              végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata.

Jelentkezni a titkarsag@eme.ro címen lehet 2024. február 9-e péntek 12 óráig. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a munkakör megnevezését.